Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_2025_ez
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_westwood3
0/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_plain2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
12/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
9/120
Online hráčov: 44

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Žiadosť o unban
vysvetlenie k BANU
#119-10-2014 00:14
Rad by som vedel za co mi dal chudacik s nickom HysabCze ban. Steam mam odvtedy co ta este mamka dojila. Btw o unban mi nejde, ten server stoji aj tak za konsky fekal ale ide o princip. Rad si to vypocujem. DOPO

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: HysabCze
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Dovod: 'Ab steam'
[AMXBans] Dlzka: 'permantne'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:7581124'
[AMXBans] Tvoja IP: '92.52.7.236'
[AMXBans] ===============================================
#219-10-2014 00:47
Kamaráde tak jestli tohle neni AB tak ja vyskočím z okna....

http://leteckaposta.cz/598139591
#319-10-2014 00:49
za prve, ja nie som tvoj kamarat a za druhe idem si to pozriet a pobavit sa
#419-10-2014 00:51
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
lol 1.) kamo tak ty si dobre mimo :D, natocis 2 minutky hry a ides davat bany ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
lol 2.) zasekany server :DDD
#519-10-2014 00:56
1.)2 minutky ?? a to mam točit půl hodiny ?? když vidím jak ti to skáče...
2.)By mě zajimalo co myslíš tim zasekaný když mě se to nesekalo a dalšim lidem taky ne....
#619-10-2014 01:02
Nvm bro. Naposledy som 1.6 hral tak pred 2-3 rokmi tak som nahodil nejaky stary cfg z flashky. Na inom serveri mi to slo v pohode.

a k tomu skakaniu :D, co mi skace?? Prisiel som, zapol som hru nerozohraty + to lagovalo. Za to ze ty si zvyknuty hrat s lampami na pube co ani nevedia ovladat recoil, to je tvoj problem.

Pred spanim som sa ale dobre pobavil. Dal si mi ban na steam kde mam nahratych v csku 1340h :DDD
#719-10-2014 01:12
Na demu není jediná známka AimBotu
UB udělen, *lock
badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561197961879822.png
____________________________________________________________

STEAM PROFIL
POMOC S VIP
____________________________________________________________

JB_EPIC_PRISON_BETA
____________________________________________________________

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
32%

Casual
18%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 61
Užívateľov Online: 1

Darkdeagle Majiteľ 9 min
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin32 min
Pursuit 1 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 2 hod
bronislavswatt 3 hod
LtD Sponzor 4 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér17 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter19 hod
Torros CS2 Admin22 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin Hl. CS 1.6 CheatHunter 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist