Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_2base_camp_oc
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_aztec
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_minecraft_pierdolnik
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_nuke2020
3/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
7/120
Online hráčov: 39

Čítať tému

Furien - Návrhy
#118-10-2014 20:49
Zdravím, dnes jsem zavítal na Váš portál a to konkrétně na Furien server pod nickem oldschool biatch | warhorse;

Tak k mým návrhům:

1) Zrušit možnost flashnout Furiena. (Přijde mi to jako blbost, když samotný Furieni mají flash, tak by vůči němu mohli být i imunní.)

2) Možnost dát NS i pro lidi bez VIP. (99KČ - 4Euro je podle mě moc na to, aby se dalo koupit NS, který stojí 3k. :D SK klidně nechat pro VIP, ale to NS by bylo fajn, kdyby měl možnost koupit každý. :) )

3) Vytvořit rezervované servery. (Omlouvám se, pokud to tady už je. :D)

4) Postupem času přidat 2. Furien server. (Nevim, jak to tady je normálně, ale dneska večer tady bylo plno.)

5) Možnost vypnout si dvojskok. (Schválně sem napsal jen vypnout, aby se vyhovilo každému. :) Kdo chce skákat 2x, ať si skáče 2x, kdo chce skákat 1x, ať si skáče 1x. :) Oba druhy skoků mají svoje výhody.)

Díky za pozornost, pročtení a případné zrealizování mých návrhů. Rád to s Vámi prodiskutuju. :)

S pozdravem ChambeR Upravil Ghett Vedenie Majitel TS3 Serveru dňa 19-10-2014 01:23
#218-10-2014 21:16
1.) Kravina
2.)Ešte väčšia blbosť
3.)Bež si na U2 alebo na csko alebo gay-sites
4.)Toto neni zlý nápad
5.)Jak ťa takáto kravina mohla napadnúť...

Celkovo s tým
NESÚHLASÍM
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#319-10-2014 01:25
200x napiš imbecilní zkratku nejtrapnějšího portálu na scéně.

Nekopírujeme jiné portály, a ani servery. Všechno se snaží být něčím originální. Je to takhle už delší dobu a stačí si na nějaké věci zvyknout.. Na serveru jsi byl poprvé a máš v hlavě jen to, co jsi viděl jinde a jsi na to zvyklý.
cache.gametracker.com/server_info/82.208.17.77:9753/b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png
× Youtube: >>>>>>
× Steam Group: >>>>>>
× Steam Profile: >>>>>
× Facebook Skupina: >>>>>>
× Web: >>>>>>
#419-10-2014 09:11
NESÚHLASIM !! Síce na furiene furt niesom...ale je to somarina...PS: napíš tu rovno všetky portály s CSkom....
#519-10-2014 12:09
No bylo mi jasný, že tyhlr chujoviny neprojdou nějak. Jenom sem se pokusil. :D + Můj dementní přístup.
A na tomhle portálu sem si i zvyknul, jen mě vyloženě štvou tyhle 2 věci:
1) K tomu, jak se dá flashnout Furien.. letim mezi CT, přiletí tam flash od nějakýho T a flashne mě to.. nebo letim jenom, najednou flash a nevim, kam letim (asi tak v 80% případech dead).. Tohle by se mohlo nějak řešit. Kolikrát to kazí hru.
2) Připojování přes Steam - nepřipojuje mě to, protože mám ve hře nějaký skiny, se kterejma už nějakou dobu hraju. Když je ve hře jinej skin než default, tak mě to prostě nepřipojí.. tohle by se dalo taky řešit.
#619-10-2014 14:49
1.)To patrí k hre...
2.)Je to tvoj problém... každému to ide okrem teba... skús google
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#719-10-2014 15:16
1) No je to blbost. :D
2) Každýmu, kdo nemá skiny z gamebanana, že?
#819-10-2014 17:14
Vypnout dvojskok ?? :DDDDDD......nemusiš Dvakrat klikat na mezernik stačí jednou a maš jeden skok...
#919-10-2014 18:00
Nesúhlasím dôvody máš vyššie
Čo oči nevidia, to srdce nebolí.
#1019-10-2014 19:22
Hysabis, ne každej skáče s mezerníkem.. s kolečkem to je mnohem účinější, ale bhop ti evidentně nic neříká ;)
Koukám, tady se nenajde snad člověk, kterej by se normálně vyjádřil krom Ghetta. Brain, brain "everywhere".. akorát ztrácim čas s takovejma "lidma". Bye, bye
#1119-10-2014 20:55
bože nemusíš si tu vyskakovať na ľudi ktorý tu sú už 1 a pol roka okej ? a liezť do riti tiež nemusíš nemenovaným ľudom... zvykni si na tento portál aký je a neurážaj skúsenejších :)
YO MAMA SO FAAT !! SHE LOOKED UP FOR CHEATS FOR WII FIT !! :D
YO MAMA SO UGLY UUUH...THAT ONE DIRECTION........ WENT THE OTHER DIRECTION!!!!

VIP NA BASEBIULDER
VIP NA FURIEN
VIP NA JAILBREAK
#1219-10-2014 21:05
Thkill si mastí ego :D
#1319-10-2014 22:43
1) Na koho si vyskakuju? O.o Mozek evidentně nemáš..
2) Komu lezu do řiti? To, že napíšu, že jedinej se vyjádřil normálně, znamená, že mu lezu do řitě? :D (Opět musim napsat.) Mozek evidentně nemáš.. a techno se vyjádřil aspoň nějak normálně. (Taky mu lezu do řitě, že? :o )
3) Zkušenějších? Jestli je 1,5 roku víc zkušenosti, než mám já, tak máš jiný výpočty. :D

Sečteno, podtrženo, nauč se použít hlavu někdy, laskavě.
#1419-10-2014 23:45
Lockuju to tu.

Ještě k tomu NoFlashi pro T.. Máš to v shopu a jak jsi sám napsal, tak je to pro VIP. Ten portál musí z něčeho žít. Snažíme se vytvořit VIP výhody, které nenaruší tolik hru i pro NoVIP a si snad první koho slyším, že si to kupuje.

Skiny na serveru ti nefungují z důvodu bugování skinů s čím byl v poslední době v celku problém.
cache.gametracker.com/server_info/82.208.17.77:9753/b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png
× Youtube: >>>>>>
× Steam Group: >>>>>>
× Steam Profile: >>>>>
× Facebook Skupina: >>>>>>
× Web: >>>>>>

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 81
Užívateľov Online: 0

MagicaL CS 1.6 Admin 6 hod
Torros CS2 Admin13 hod
ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér16 hod
ewdlog17 hod
LUKY200217 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d
bronislavswatt 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist