Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_base_humans_lg
6/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_nuke
1/10
1v1 ARENA #1
82.208.17.105:27194
am_water_gg
24/26
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
11/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
15/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_nuke
4/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
0/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_nyx
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
37/250
Online hráčov: 106

Čítať tému

Silná otázka /m00n,xstar.
#108-08-2016 14:54
Prajem pekný deň, tento topic je hlavne zameraný pre m00na (ghett.) a xstara (xst).

Mám otázku, keď dostane hráč hocikedy v živote VAC, a kúpi si účet, znamená to že pokiaľ sa prizná s tým starým účtom tak už NIKDY v živote nebude mať práva? Schválne by som chcel vidieť Vaše staré účty :)

A ešte otázočka ghett, ako si dovoľuješ namňa vravieť že som cheater a ani raz si ma nevidel hrať? :) Možno videl, pred 5 rokmi na cstriku (snáď mi nedáte za to slovo ban, lebo ten portál už neexistuje) ale to už si ty nepamätáš. Máš nejaký dôkaz o tom že cheatujem? Áno, ty odpíšeš že máš dôkaz o tom lebo mám VAC. Ale premýšlaš ty? Mal som 2700 hodín cca. nahraných a ty mi budeš vravieť že som cheater? Ty si ako myslíš že som 2700 hodín nahral preto aby som potom dostal VAC? Vôbec si nemyslíš že existujú nejaké víry, game boostery, fps boostery, za ktoré môžeš dostať VAC lebo sa tie programy/vírusy insectujú do hl enginu?

Mám byť ako 99% komunity s VACom a skrývať sa že som nič nedostal? Prepáč, ale ja sa nemám začo hanbiť, pretože som necheatoval :)

A ten ban u Vás, ktorý bol mimochodom asi 1 deň, pretože si mysleli že mám kzhack lebo som mal ten deň veľmi problémy s internetom a šlo mi to asi 10kb/s a ledva som hral na nejakom servery, a jak som strafoval tak to vyzeralo tak sekano ako kzh. Topic tu http://web.epiczone.sk/forum/viewthre...ad_id=1826.
Takže m00n ešte raz ťa poprosím, najprv si naštuduj čo sa stalo, a potom o tom píš, okej? :) Dík.

Ďalej ban za KZH na nemenovanom portály, áno mal som kzh. Priznávam. Ale boli to 3 roky, a mám taký dojem že Vás by nemalo zaujímať čo bolo pred 3 rokmi pokiaľ to nemám na tom účte s ktorým žiadam o práva, či ? :) Nechcete ešte kontrolovať aj čo mali za bany pred 6 rokmi keď boli na NS žiadatelia?

Bany za vulgaritu, ktoré by mal byť perma, ale niesú, ani ten za kzh nebol, tak tak isto to bolo pred 2 rokmi, pred 2 rokmi som mal 13 bol som malé tupé toxické decko, ale pokiaľ niesom už teraz, neviem načo ťa to zaujíma? A podotýkam, ŽIADNY portál si ešte nikdy nepozrel nikoho starý účet, pretože každého zaujíma iba či na tom kde žiada nemá bany a vac, a ak nemá, ĎALEJ NERIEŠIA.

Skúsenosti mám s adminovaním vysoké, rád pomáham novým hráčom, udržujem čistú komunitu (bez cheaterov, vulgarizmo-používajúcich, atď..)
Ghett: Tomu říkám: Napíšu každej bobek, jen abych ty práva dostal.


No dovol? A čo som mal napísať? Myslím že každý čo žiada o admin práva chce hlavne aby tam bolo menej hráčov čo porušujú pravidlá, či?

a na kotelně perma a za kz hack od ANTICHEATU, nevíš za co vac? :DD


Ako vidíš tak je možné že bol VAC nejaký spomalený a dali mi ban až o 3 roky, tu máš jednu variantu :)

Já už se vyřádil. Teď už jen napište, že cheater s VAC banem dostane druhou šanci.


Zas prosím ťa to čo si povedal? Máš nejaké právo ma odsudzovať? Ako som vravel nevidel si ma hrať tak láskavo si takéto slovo ako cheater odpusť jasné? Ahá takže mám VAC na starom účte tým pádom som NAVŽDY cheater hej? S toho mi vyplýva že keď niekto raz má cheaty tak je cheater navždy, takže pokiaľ si niekedy skúsil na NS alebo hocikedy na nejakom CS či už v škole alebo na hocijakom inom PC, si cheater, nemáš tu čo robiť :)

A taktiež si myslím že v mojom chatlogu na hlstats vidíš že ani jednu nadávku som nenapísal :) A tak isto som aktívnejší než väčšina adminov. (bez úrážky samozrejme)

A nakoniec chcem povedať, xst teba sa to týkalo preto lebo ty si to vyšéfoval najjednoduchšou cestou že si sa pridal k m00novi.

Prajem pekný zvyšok dňa, cheateri :)
#208-08-2016 15:27
No jakoby víš co, každej si na tebe může udělat svůj názor, tak Ghett si udělal takovejhle no na tom holt nejspíš nic nezměníš. K těm banům no... neměls bejt blbec.
#308-08-2016 15:31
Ale to nemení nič na tom že to je na starom účte ..
#408-08-2016 15:32
Ale je to jeho názor a na ten právo má...
#508-08-2016 15:41
Tak to aj ja môžem povedať že je cheater, a bude to môj názor.
#608-08-2016 16:44
No tak neříkej mi, že je XsT hovád když to lock za to co napsal Ghett. Prostě to neuznal za vhodné stejně jak on. Pokud jsme fakt jediný portál, který je tak přísný.. Proč to nezkusíš na jiném ? Jestli se ti tu líbí zkus to znova jindy (pokud by to mělo cenu*). Navíc myslím, že tohle nemusí vidět řešit celej svět, ale jestli z toho chceš dělat skandál pro mě za mě....
#708-08-2016 16:49
Budem to riešiť aj naďalej a prečo nejdem na iný portál? Lebo tento mi najviac zo všetkých vyhovuje a má najväčšiu hratelnosť (síce VIP sú trošku OP hlavne na CoD). A ako to mám skúsiť keď prakticky som už navždy podľa ghetta cheater? Môžem si kúpiť nový pc zmeniť IP nový steam všetko, stále budem cheater podľa ghetta, lebo ľudia sa nemenia že?
#808-08-2016 17:24
Ja si myslím, že rlz, ma pravdu, pamätáte si na VTIPEK-a, tak tiež mal perma za cheaty, ale jemu ste dali šancu.. Tak je mi to divné, že on šancu nedostal? :) Ale ako že mňa do toho nič :).
ADMIN---> Furien
ADMIN---> Dust2
VIP na Furien #1
VIP na Furien #2
VIP na COD:MW #1
VIP na JailBreak #1

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█
#908-08-2016 18:08
LUL Mňa bavilo celkom čítať to ako tam vraviš že si mal možno virus, fps booster a takéto sračky a potom píšeš že, mal som kzh :DDDDDDDD

To si ma ako odrovnal kámo.

A keďže sám si sa priznal, a tvoje vyjadrovanie mi príde ako vysokointeligentne a na úrovni, tak by si si mal sám uvedomiť že si cheatoval.. To že to bolo pred 3 rokmy je podľa mňa jedno, pretože ten ban tam stále je. Čiže to či ťa príjmu alebo nie je len na dobrej vôli admina.

Zober si to tak.. Teba príjmu, a zachvíľu si tu nejaký ďalší týpek s banom požiada.. A čo sa bude potom hovoriť.. Že to je portál ktorý má adminov s Vac banmy.. Podľa mňa toto je až príliš zlá či už reklama, ale aj to, že rešpekt môže klesnúť nie len uu tých čo Vac majú, ale u všetkých.



Síce to editujem 500x jak autik ale dufam že to nevadí 4Head Upravil Kenjiro dňa 08-08-2016 18:18
#1008-08-2016 18:27
Po 1. Ďakujem za kompliment s tým vysokointeligentným vyjadrovaním, cením si toho.
Po 2. Čítal som veľa prípadov ako hráči dostali VAC ban za to že mali na druhej hre spustený cheat engine na zrýchlenie farmenia, za ten game booster a za mnoho ostatných programov ktoré nezľahčovali dotyčnú hru. A preto som to vspomenul pretože som game booster v poslednej dobe dosť používal.

A ten VAC nemám na tomto účte, takže myslím si že by nemal byť problém. Podľa mňa sa tu určite nájdu admini možno aj nejak vyššie postavený ľudia ktorí majú na starých účtoch VAC ban a taja to alebo sa proste nato nikto nepýtal.
A to s tým že keď dajú šancu mne tak budú tu potom chodiť žiadať hráči s VAC banmi, to nieje pravda. Pretože ja ten VAC teoreticky nemám.

A ohľadom toho perma banu, je tam, ale je už dávno vypršaný pretože bol na 10 mesiacov.
#1108-08-2016 22:10
Rozjedeme kid hádku...

1. ODSTAVEC

K VAC banu si se nepřiznal. Neměl si to v žádosti. Naschvál jsem si tě našel, protože "new acc". VAC systém a Steam jsou věci, na které mám já takovýhle názor: Když už za tu hru zaplatíš a chceš se rozlišovat od NS, tak přece nebudeš takovej debil, abys zkoušel cheaty. Proč za to pak platíš? Demence. VAC ban je navždy a ano, pro mě je to závazný. Jednou si byl hloupej, koupil sis hru a cheatoval si. U mě máš smůlu, protože tě neznám a tvoje výmluvy na fps booster mě nezajímaj.
Účet mám 5 let. 5k nahraných hodin čistého času. Skoro 2k v GO. Starý účet nemám, protože jsem neměl důvod kupovat si novej [nedostal jsem vac za cheating, lol]. Mám smurfa, ale to je něco jinýho.

2. ODSTAVEC

Máš ban za KZ hack od ANTICHEATU. Bože:D
K tvým hodinám. Mnoho lidí bylo zabanováno po tisíce hodinách za cheating. Viz pro scéna. Mohl si hrát 2600 hodin bez cheatů. VAC systékm na 1.6 sere, další zajímavej důvod.
Viry. Prosíím :DD FPS boostery nemají prokázáno, že by je jakkoli VAC banoval. Pokud VAC najde v PC program, který nezná, tak ho nejdříve prozkoumá, zjistí co to je, přidá si to do systému a pak něco zabanuje. Další trapná výmluva.

3. "ODSTAVEC"

Kdybys necheatoval, nemáš VAC.

4. "ODSTAVEC"

Bod pro tebe.

5. ODSTAVEC

Ty si vážně myslíš, že neřešíme účty? Jako, že sem přijde nějakej šmudlo [nemluvim o tobě], jehož tatínek má prachy a koupí mu jich několik a cheatuje si na nich? Účet je možná novej, čistej. Historii a VAC bany nesmažeš a to, že je tvoje jméno s tím spojený už vůbec ne.

6. ODSTAVEC

Ostatní portály. No comment.

7. ODSTAVEC

Práva. Ano, každý co žádá o práva chce mít server bez cheaterů. Velký hovno. To by aspoň občas šel jen tak do spectu se koukat na hráče. Hnedka jít do spectu, když mu někdo napíše. 50% lidí má práva kvůli VIP a výhodám. 30% na odlišení od hráčů a honění ega. 10%, aby je nikdo na serveru nesral a mohl kickovat hádající se kidy. A zbylých deset k lásce k serveru a portálu se snahou ho udržet, rozvíjet a podporovat.

Na otázku čím byste byli prospěšní si odpověděl takhle. Cheateři a vulgarismy jsou snad samozřejmé. Od toho ty práva máš, bože. Čím bys byl prospěšný? Adminů je vždycky málo, ok, ale jak bys mohl rozvíjet portál? Jsi aktivní přes noc? Umíš grafiku? Umíš nastavovat servery? Máš stránky na FB a tím pádem zkušenosti s nějakou propagandou? Ne? Takže nic. Byl bys řadovej admin, co vlastně nic pořádnýho neumí. Vlastnosti a schopnosti se projeví později.


Dál mě to už nebaví. Jdi se hádat s dalšíma holkama na FB.
Další sra*ky číst nebudu, protože mě to nezajímá. Já se o 1.6 sekci nestarám a napsal jsem svůj názor, kterej mohl kdokoliv z vyšších smazat.
Příště napiš SZ hrdino. GL jinde.
cache.gametracker.com/server_info/82.208.17.77:9753/b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png
× Youtube: >>>>>>
× Steam Group: >>>>>>
× Steam Profile: >>>>>
× Facebook Skupina: >>>>>>
× Web: >>>>>>
#1208-08-2016 22:31
PogChampPogChampPogChampPogChamp
#1308-08-2016 22:52
PogChamp Možná kdyby si se k banu přiznal tak by to možná dopadlo i jinak... U mě si měl v žádosti ano, ale potom napsal Ghett o tom banu (napsal si v žádosti že žádný ban si nedostal/neměl.. A teď se tady vymlouváš na nějaký FPS boost a viry) Kdyby si to radši nechal být ...
since 2014 EZY
Ex Admin
/1.6/ - Zombie, COD:MW, Furien, Dust2
VIP
/1.6/ All servers
/CS:GO/ Mirage Only
#1409-08-2016 11:29
Bolo niekde uvedené že sa mám priznať k VAC banu?
Bolo niekde uvedené že žiadajúci človek o admin práva nemôže mať VAC na žiadnom účte ktorý vlastnil?

Takže tým pádom keď u teba je záväzné že som na starom účte dostal VAC, takže som už cheater navždy a vkuse cheatujem? Wow. A k tomu že neviem robiť zo servermi, asi si si nečítal v žiadosti že som mal portál či?

Ban za kzh už nemám, čo som spomenul v 6. odstavci.
Môžeš mi poslať link odkial si získal tieto informácie o tom ako VAC funguje? Ďakujem :)

Vážne si myslíš že by som nechodil do spectu niekedy? Nepoznáš ma.
Prečo tu vravíš že či mám FB stránku? :D Ty ju máš a máš tam 47 like skoro za dva roky a budeš mi vravieť čo je propaganda :D
Áno som aktívny hráč cez noc.
A prečo "gl jinde." ? Ja nehopsám po portáloch pre práva :D
A crymore, myslím že vo vzore bolo napísané "Bany u NÁS".
#1509-08-2016 11:44
Miesto toho že by sa to a ním snažil vyhovoriť niekde na tsku, alebo cez steam alebo ja neviem jak, tu budeš radšej postovať 3x podstatovo ten istý príspevok.. WutFace. Ako myslím že to nikoho tu tieto veci nebaví čítať..
#1609-08-2016 11:45
Miesto toho že by sa to a ním snažil vyhovoriť niekde na tsku, alebo cez steam alebo ja neviem jak, tu budeš radšej postovať 3x podstatovo ten istý príspevok.. WutFace. Ako myslím že to nikoho tu tieto veci nebaví čítať..
#1709-08-2016 14:34
Ehm, prepáč, nepotrebujem sa vyhovárať na tsku/steamu a doprosovať si :)
A keď to niekoho nebaví tak nech to nečíta nie? lol
#1809-08-2016 15:00
Nepotrebujem sa vyhovárať na tsku/stranu a doprosovať si.


Á čo do prdele robíš tu?? Uvedomuješ si ty vôbec to čo píšeš? Čo len to čo ti príde na rozum hneď napíšeš.. Najlepšie bude ak to necháš tak a vykašleš sa nato.


Mohol by to už niekto konečne vymazať alebo locknuť?..
#1909-08-2016 17:39
Zaujímavé ako ľahko dokážeš stratiť chladnú hlavu :) A čo tu robím? To čo každý? :D Nechápem tvojej odpovedi, vyplýva z toho že by som mal sa doprosovať ľudom ktorý na tomto portále pracujú? A píšem môj názor, neviem čo je na tom zlé.

Pokiaľ chce nejaký admin túto tému "zničiť" tak poprosím jedine lock, vymazať by ste to nemuseli, ďakujem :).
#2009-08-2016 17:46
přestante prosím na sebe neustale štěkat,je to hezká téma,v celku jsem se i pobavil,ale abych to schrnul : / RLZ ty jsi byl nepřijat tak se přestan pořád hajit,tím že neustále odepisuješ nejake egojistické keci,tak tím si tak akorát pomůžeš do BL (black list),co to pro tebe znamená,snaž se být aktivní,nehraj s nějakýma boostama,a zkus si požádat o mesíc,a ty kenjiro daj si pivko a ignoruj tuto tému bude to tak lepší :P
konec debaty..

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aké typy súťaží preferuješ?


Krátke (napr. na jednej mape)
71%

Dlhodobejšie (napr. TOP hráč za určitú dobu)
29%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 20.07.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 75
Užívateľov Online: 0

ketamine Sponzor32 min
TheKroody CS2 Admin Sponzor CS2 SA CS2 Cheathunter51 min
Pursuit 1 hod
siko CS2 Admin 1 hod
bronislavswatt 1 hod
Darkdeagle Majiteľ 1 hod
frost CS 1.6 Admin 2 hod
zirog CS 1.6 Admin 2 hod
SATANISTA - ... CS2 Admin 2 hod
Tallion TeamSpeak Admin 2 hod

Registrovaní užívatelia: 6,831
Najnovší užívateľ: The goat
TOPlist