Časté otázky

V prípade akýchkoľvek problémov nás kontaktujte v súkromnej správe (je potrebné byť prihlásený).

Najčastejšie problémy spojené s VIP účtom:
 • STEAMID
  Skontrolujte si, či sa vaše aktuálne SteamID v hre (získate ho pomocou príkazu "status" do konzole) zhoduje s tým, ktoré ste zadali pri platbe. Na overenie odporúčame použiť steamid.xyz. Po zadaní SteamID by sa vám mali zobraziť detaily vášho Steam profilu.
 • NESPRÁVNY SERVER
  VIP účet je platný len na serveri, na ktorom bol zakúpený. Teda ak ste si ho kúpili na napríklad 1v1 ARENA, nepôjde vám na MIRAGE ONLY.
 • NESPRÁVNY TVAR SMS
  Najčastejší problém: V drvivej väčšine prípadov je možné tvar SMS opraviť, stačí nám napísať súkromnú správu (je potrebné byť prihlásený).
 • NEAKTÍVNE PREMIUM SMS
  V tomto prípade sa vám kredit nestrhne. Premium SMS si môžete aktivovať u operátora.
 • BONUSOVÝ KREDIT OD OPERÁTORA
  VIP účet nie je možné zakúpiť pomocou bonusového kreditu od operátora (kredit, ktorý máte zadarmo).
V prípade, že VIP účet vám stále nefunguje, alebo ste zle vyplnili niektoré údaje (napr. tvar SMS, nesprávne SteamID), kontaktujte nás v súkromnej správe (je potrebné byť prihlásený na webe, inak link nefunguje).

V ponuke sú 2 typy VIP účtov: navždy/neobmedzený a na mesiac (vyprší v rovnaký deň o 1 mesiac). Navždy/neobmedzený znamená, že VIP účet vám zostane platný počas celej doby životnosti servera.

VIP účet je neprenosný a môže ho používať len jedna osoba. Každý hráč si musí samostatne zakúpiť svoj VIP účet. Akékoľvek zistené požičiavanie účtov sa trestá zablokovaním účtu a banom na dobu neurčitú.

Čo najskôr nám dajte vedieť. VIP účet môžeme dočasne zablokovať, kým sa problém nevyrieši, prípadne ak budeme vedieť dokázať, že účet patril vám, je ho možné premiestniť na nový Steam účet (rieši sa individuálne). Napíšte nám súkromnú správu (je potrebné byť prihlásený) spolu s čo najviac údajmi o vašom VIP účte (SteamID + server, čo najpresnejší čas platby a pod.).

Áno. Pre správnu funkčnosť účtu postačuje, aby ste boli prihlásený na Steam účte, ktorého SteamID ste zadali pri platbe.

Je to možné do 7 dní od aktivácie účtu. Napíšte nám súkromnú správu (je potrebné byť prihlásený).

VIP účet nie je na základe našich podmienok možné vymeniť za zrušenie banu (unban) na našich serveroch. Jediná možnosť je okamžité zrušenie banu.

Áno. VIP účet je platný na všetkých serveroch rovnakého typu.