Časté otázky

V prípade akýchkoľvek problémov nás kontaktujte v súkromnej správe (je potrebné byť prihlásený).

Najčastejšie problémy spojené s VIP účtom:
 • NICK
  Váš herný nick musí obsahovať nick zadaný pri platbe. (Čiže ak si kúpite VIP účet na nick "Player", tak v hre môžete použiť napríklad "123Player321")
 • NESPRÁVNE HESLO
  Do menu /aktivator musíte zadať heslo, ktoré ste vy zadali pri platbe (do SMS alebo formuláru), nie reklamačný kód, ktorý vám príde v spätnej SMS.
 • NESPRÁVNY SERVER
  VIP účet je platný len na serveri, na ktorom bol zakúpený. Teda ak ste si ho kúpili na napríklad Zombie #1, nepôjde vám na Furien #1.
 • NESPRÁVNY TVAR SMS
  Najčastejší problém: V drvivej väčšine prípadov je možné tvar SMS opraviť, stačí nám napísať súkromnú správu (je potrebné byť prihlásený).
 • NEAKTÍVNE PREMIUM SMS
  V tomto prípade sa vám kredit nestrhne. Premium SMS si môžete aktivovať u operátora.
 • BONUSOVÝ KREDIT OD OPERÁTORA
  VIP účet nie je možné zakúpiť pomocou bonusového kreditu od operátora (kredit, ktorý máte zadarmo).
V prípade, že VIP účet vám stále nefunguje, alebo ste zle vyplnili niektoré údaje (napr. tvar SMS), kontaktujte nás v súkromnej správe (je potrebné byť prihlásený na webe, inak link nefunguje).

Platnosť VIP účtu je neobmedzená. To znamená, že váš účet vám zostane platný počas celej doby životnosti servera.

VIP účet je neprenosný a môže ho používať len jedna osoba. Každý hráč si musí samostatne zakúpiť svoj VIP účet. Akékoľvek zistené požičiavanie účtov sa trestá zablokovaním účtu a banom na dobu neurčitú.

V prípade platby cez SMS odporúčame pozrieť staré SMS správy, keďže sa heslo nachádza priamo v nej. Pri PayPal platbách sa posiela potvrdenie spolu s heslom na vašu PayPal emailovú adresu. Ak neviete svoje VIP heslo, ale účet máte stále aktívny v hre, stačí napísať do konzole príkaz "setinfo" (bez "") a v riadku začínajúcom "_pw" nájdete svoje heslo.
Ak ste VIP heslo stratili úplne, napíšte nám súkromnú správu (je potrebné byť prihlásený) spolu s čo najviac údajmi o vašom VIP účte (nickname + server, čo najpresnejší čas platby a pod.).

Áno. Pre správnu funkčnosť účtu postačuje, aby váš aktuálny herný nickname obsahoval VIP nickname. Teda ak ste si napríklad zakúpili VIP účet na nickname "Player", fungovať bude aj "[CLAN] Player"

VIP nickname je možné zmeniť len do 7 dní od zakúpenia účtu. Napíšte nám súkromnú správu (je potrebné byť prihlásený).

VIP účet nie je na základe našich podmienok možné vymeniť za zrušenie banu (unban) na našich serveroch. Jediná možnosť je okamžité zrušenie banu.