Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_nuke
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_multimap2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/120
Online hráčov: 28

Čítať tému

Dual Beretta Gunslinger
#106-01-2021 16:54
Měl bych tu další návrh na přidání zbraně nebo spíše pistolky, která se jmenuje Dual Beretta Gunslinger. Má 2 způsoby střílení a to: levým tlačítkem, kdy střílíte burst náboje něco jak, kdyby jste měli FAMAS v 2. modu a pravým dáváte v podstatě splash damage v blízkosti vás a pokud byste dojeli s tímhle modem (pravým tlačítkem), až ke konci, tak by to myslím mělo knockbacknout všechny zombie okolo vás, zbraň bych spíše tentokrát dal za ZP,třeba za 20 - 30 ZP, protože mi to přijde strašně OP, možná bych to přidal místo Gungnir, protože ta mi přijde, že tam je zbytečná, když všichni kupují toho Strike Force a za něj to dostanete

VIDEO zde jak to funguje, měli by jste to pochopit během te chvilky jak to funguje :
https://www.youtube.com/watch?v=FoVUSCh8NOk&ab_channel=AsdianDX

Ano, možná už je to trošičku moc, ale tak proč neudělat zas server o pár kroků napřed s novýma itemama ? PepoThink
Don´t try to kill me.... ゴミ [Gomi] !!!
You better... 死ぬ [Shine] !!!
#206-01-2021 18:07
Myslím že špatný nápad to není ale na druhou stranu si zase myslím že tam bohatě stačí balrog co se týka těch pistolek.
"Víme co jsme, ale nevíme, co můžeme být."

Furien monkaW

Koupené VIP :
Zombie
Furien
#306-01-2021 23:00
Je to dobrá zbraň podle mě, dobrý návrh zrušit gungnir, když to jak říkáš nikdo nepoužívá, jen kupuje strike forcy, takže ta zbraň tam je k ničemu
Ale mám takový pocit / bojím se, že Dark ti odpoví stejně jako mě na otázku "proč tu nemůže být jatpack" - ten mi odpověděl něco typu: "protože to je jiná verze zombie módu" nevím jak přesně, to ti když už upřesní on, ale něco takového mi taky napsal, ale jestli to bude možné, tak rozhodně za těch 30zp a víc, protože když je člověk dobrý a máš šťastný den - na jedné mapě 80zp - pak to má dmg+++ a ještě tu zbraň, sbz, k tomu toxic cannon a bůhví co .. protože je to secundary zbraň, stejně jako barlog, tak to tak asi i bude možné ... takže bych řekl těch 25-30+ zp
ADMIN STATUS

CS 1.6 Admin
18.8. 2020

CS 1.6 CHEATHUNTER
2.7. 2022 - 17.09. 2023
1.1. 2024


CS 1.6 Server Admin
Furien & COD
12.7. 2025

ZOMBIE
6.3. 2026
--------------------------------
CSGO Admin
11.3. 2026
--------------------------------
Veteran Discord Staff
24.3. 2026
--------------------------------
CS 1.6 HLAVNÍ CHH
17.09. 2023 - 31.12. 2023

CS 1.6 Server Admin
ZOMBIE
20.4. 2024 - 23.2. 2025

Zástupce CS 1.6 HLA
3.2. - 23.2. 2025
--------------------------------


VIP:
Furien, COD:MW, BB, 2x Zombie, CSGO: Mirage only ∞


HLSTATS: TU

KONTAKTY:

STEAM: TU
DISCORD: fayfoxcz
#410-01-2021 16:04
Ďakujem za návrh, už som premýšľal, že tieto pištolky pridám. Napísal som si to k ďalšiemu update, možno sa tam objavia.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 45
Užívateľov Online: 0

ewdlog 5 hod
Torros CS2 Admin 7 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 7 hod
Abno 7 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 8 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 9 hod
LtD Sponzor 9 hod
bronislavswatt10 hod
LUKY200212 hod
bsu CS 1.6 Admin13 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist