Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
1/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_italy
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_must2_kat
0/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
10/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
2/120
Online hráčov: 27

Čítať tému

Návrh na obnovenie Secret weapon
#109-08-2019 09:35
Bol by som rád keby ste tam pridali Secret weapon lebo chyba to tam Ďakujem.
#209-08-2019 21:35
Mohol by nám popísať, čo tá secret weapon je? Nejaký link na model alebo screenshot?
#310-08-2019 15:51
To je zbraň čo je na ********** teraz nemôžem Ju hľadať to je tota zbraň čo vystreluje ohnivé gule . Ostatný to vedia čo to je.
#410-08-2019 16:04
To tu je, avšak to tu není tak OP jako na zmíněném portále.
Myslím "Dragon Cannon" se to jmenuje a bere to za rovnou tisícovku hp(1000hp), a dokonce tu máme její ještě silnější variantu "Toxic Cannon" co bere o maličko víc myslím.
#510-08-2019 16:29
Slaeer napísal:

To tu je, avšak to tu není tak OP jako na zmíněném portále.
Myslím "Dragon Cannon" se to jmenuje a bere to za rovnou tisícovku hp(1000hp), a dokonce tu máme její ještě silnější variantu "Toxic Cannon" co bere o maličko víc myslím.

To nemyslí ale toto https://www.youtube.com/watch?v=pDKo1eM7mk8
Můj YOUTUBE Kanál xd
https://www.youtube.com/watch?v=A4Clsywmymc&t=163s
#610-08-2019 16:55
George napísal:

Slaeer napísal:

To tu je, avšak to tu není tak OP jako na zmíněném portále.
Myslím "Dragon Cannon" se to jmenuje a bere to za rovnou tisícovku hp(1000hp), a dokonce tu máme její ještě silnější variantu "Toxic Cannon" co bere o maličko víc myslím.

To nemyslí ale toto https://www.youtube.com/watch?v=pDKo1eM7mk8


+ připadá mi to jako zbytočnost,protože už ted je hra velmi dobrá
Můj YOUTUBE Kanál xd
https://www.youtube.com/watch?v=A4Clsywmymc&t=163s
#710-08-2019 16:58
Jo tohle!
Největší problém s tím je takový, že jsem viděl hodně hráčů na našem ZM serveru jak mají 30-100 fps... a kdyby tahle zbraň byla zakomponovaná ve hře tak pravděpodobně nebudou schopni hrát.
+už teď jsou humani hodně OP, ještě jim přidávat šanci na něco takového
+ten fakt, že na serveru už je málo slotů pro modely
#810-08-2019 17:12
Petrol Boomer je zaujímavá zbraň, ale radšej by som pridal niečo originálnejšie, čo na ostatných serveroch nájdete len zriedka. Prikladám web, kde som našiel veľa dobrých zbraní a rôznych vylepšení. Je tam skoro 800 stránok, takže ak má niekto čas tak si to môže pozrieť. Ak sa vám niečo zapáči, pošlite to sem do topicu a možno to uvidíte v ďalšom update. https://zombie-mod.ru/

Čo sa týka slotov pre modely, teoreticky ešte jednu zbraň by bolo možné pridať, prípadne nahradíme staršie zbrane, ktoré sa hrajú pomenej.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 65
Užívateľov Online: 0

ewdlog 6 hod
Torros CS2 Admin 8 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 9 hod
Abno 9 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 9 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin11 hod
LtD Sponzor11 hod
bronislavswatt11 hod
LUKY200213 hod
bsu CS 1.6 Admin14 hod

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist