Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_cpl_mill_kamp
7/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_nuke
1/10
1v1 ARENA #1 NOVÉ
82.208.17.105:27194
am_anubis_p
7/32
Mirage Only #1
82.208.17.109:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
82.208.17.101:27632
de_mirage
14/21
Retakes #1
82.208.17.101:27969
de_anubis
3/11
Mirage Only #1
82.208.17.49:27868
de_mirage
0/14
FFA DM Mirage #1
82.208.17.59:27635
de_mirage
1/14
Surf Easy #1
82.208.17.49:27086
surf_rebel_resistance_njv
0/11
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
17/250
Online hráčov: 63

Čítať tému

Retakes
#113-05-2022 20:49
Zdravím, mám pár návrhov na možné zlepšenie retake serverov. Jedná sa samozrejme o môj subjektívny názor...

1. Spawny
Občas sa stáva, že napríklad na inferne za CT stranu spawne štyroch ľudí na CT, alebo na banane. Ďalej taká maličkosť ohlavne spawnov je, že napríklad na duste keď sa ide retake na A cez short, spawne ťa to v lover tunneli otočeného smerom na B. Viem, že to píše aký site sa ide retakovať, ale z vlastnej skúsenosti a z toho čo vidím sa často stáva, že hráč ide retakovať opačný site. Neviem či sa to dá nejako ovplyvniť, ale je to len taký menší point.

2. AWP len v 3v3 situáciách
Som za to, aby bolo vždy v jednom tíme len 1 awp, ale keď sa hrá 1v1, či už hrám s kamošom alebo s hocikým, mohlo by sa awp vyskytovať aj v takýchto kolách. To isté pre 2v2 situácie, 2v1, 3v2....

3. Points
Mohlo by sa pridať nejaké označenie pre hráčov v topke bodov. Napríklad prví traja hráči by mali označenie pred menom #1,2,3, ostatní, dajme tomu pätnásti by mali označenie TOP 15. Ďaľej by sa mohli napríklad každý mesiac body resetovať, tým pádom malo viacej hráčov motiváciu hrať a zbierať body do topky, najlepší hráč za daný mesiac/3 mesiace/polrok by mohol dostať aj nejakú výhru- či už vip, alebo nejaký lacnejší skin
Lukas
#215-05-2022 11:55
1. Spawny-No to máš pravdu s tým spawnom že niektorý hráčí idú na iný site... Ale tak myslím si že by sa to dalo nejako spraviť :)

2. AWP len v 3v3 situáciách-
S týmto s tebou súhlasím v jednom tíme len 1 awp to isté aj 2v2,2v1 atď.

3. Points- Vôbec to neni zlý nápad, len by to chcelo nejako dobré premyslieť nastaviť... každopádne s tým resetom rankom každý mesiac tak isto neni zlý nápad, hráči by mali väčšiu motiváciu, odmena potom na konci mesiaca nejaký lacný skin? No tak Dark by mal pomaly kupovať nejaké skiny to by aj mňa chytilo hrať :D 1-2 eura.. tak isto není zlý nápad len by to chcelo nejako vymyslieť domyslieť atď.
share.creavite.co/Az9CiA9cyY7HwhGt.gif
#315-05-2022 13:09
1. Nějaké menší poštelování by to možná i chtělo

2. Ne, prostě ne...

3. Zbytečná práce a náklady pro portál navíc... jestli to ale budeš financovat tak si myslím, že by to šlo.
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#406-11-2022 20:09
Nechcete locknout retake server na 3v3 (max 6 hráčů na serveru)?
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#506-11-2022 20:53
Slaeer napísal:

Nechcete locknout retake server na 3v3 (max 6 hráčů na serveru)?


Tím pádem by to chtělo 3. retake server. 9 hráčů je možná moc to asi je pravda, ale Retake 1 je věčně plnej a Retake 2 k tomu má dost blízko taky.

Táto správa je viditeľná len pre adminov
*******************************
Feel free to contact me on:
Teamspeak 3: TheKroody
Discord: TheKroody #5775
*******************************
https://steamcommunity.com/profiles/76561198119608851/
#606-11-2022 21:49
Locknout retaky na 3v3 je dle mého blbost...
#706-11-2022 22:01
toxo napísal:

Locknout retaky na 3v3 je dle mého blbost...


Súhlasím s toxom..
share.creavite.co/Az9CiA9cyY7HwhGt.gif
#827-11-2022 01:01
Fixněte prosím ten bug na Ancientu, kde se v sobě mohou spawnout 2 a více hráčů.
Na shortu za tím lešením nebo co to je.
A z nějakýho důvodu to tam kickuje super rychle za afk i přes to, že střílím, píšu do chatu atd. jen hýbat se nemohu.
A už konečně lockněte ten server na 3v3... má to být retake ne rychlej casual.
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#927-11-2022 15:13
To je pravda, stává se mi často, že se na shortu spawnu v někom a nejde se hýbat. Chtěl jsem to napsat Darkovi, ale vždy na to zapomenu. A když už jsme u toho Ancientu, celkově tam jsou špatně nastavené spawn místa, jelikož se CT a T na některých místech spawnují moc blízko sebe.

A k tomu 3v3... jak jsem již napsal, to bych určitě nedělal z vícero důvodů.
#1027-11-2022 18:13
Nahodil som nové spawny na retakes, takže Ancient by už mal byť fixed. Díky za postreh. Na ostatné veci sa čoskoro pozriem a hodím sem aj vyjadrenie k nim.
#1124-12-2022 22:13
Bychom k vánocům konečně mohli dostat lock na 3v3 na retake servery.
A na názor na tuhle změnu, bych se ptal lidí co tam hrají, a ne adminů co tam mají jen práva aby je tam měli.
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#1224-12-2022 23:34
Na servery hrávam buď na jednom alebo druhom účte. Väčšinu času je obsadený na 9 hráčov takže je 3v3 nereálne iba ak by sa pridal ďalší retake server takže by bolo 2x 3v3 ....z hľadiska retaku v normálnej 5v5 hre by bolo 3v3 lepšie, lebo nikdy nebude retake 5v4, ale ako som povedal nie je to optimálne.
#1326-12-2022 22:39
Slaeer napísal:

A na názor na tuhle změnu, bych se ptal lidí co tam hrají, a ne adminů co tam mají jen práva aby je tam měli.


Vůbec se neboj, já na retake serverech hraju tak si myslím, že k tomu mám co říct. Zítra tady vypíšu důvody, kvůli kterých bych rozhodně 3v3 nelockoval.
#1429-12-2022 21:27
Uplně jsem na to zapomněl vypsat ty důvody, tak jdu na to.

1. Důvod proč jsou retaky tak hrané je ten, že jsou prostě zábavné. Ono to 5v4 je dobré na zlepšování v clutch situacích třeba 4v1.

2. Dle mého asi největší důvod proč to nedělat je ten, že na našich retake serverech máme dobrou komunitu a spoustu hráčů se tam rádo vrací si zahrát. Myslím si, že kdyby se servery locknuly na 3v3 tak by to tyto stálé hráče odradilo a našli by si jinej retaky kde by se hrálo klasicky 5v4.

3. Tímto bodem navážu na bod č. 2, a to tím, že kdyby si hráči našli jiný retake server kde se hraje 5v4 tak rovnou ztratíme aktivní hráče, kteří chodí hrát i na jiné naše módy. Logicky... kdyby začali hrát jinde tak rovnou i změní kompletně portál.

4. 5v4 je prostě funny a dá se dobře zlepšovat. Z mého pohledu by 3v3 bylo strašně nudné. Měl bys proti sobě jen 3 hráče a tak by jsi nemusel checkovat všechny pozice a to by ztratilo ten význam toho módu.

Argumentovat, že 5v4 se v matchmakingu nestává je úplně mimo :D právě proto... proto je 5v4 skvělé, aby na to mohli hráči trénovat (5v4 je zlepší v situacích, které jsou třeba 3v3... budou ty retake/držení plantu mít "nadrillované"). Hráč se dokáže dost zlepšít když je v tom retaku hodně lidí. Zvládné potom lépe situace v menším počtu.
Jsem prostě proti tomu locknout na 3v3 a úpřímně bych ani 3v3 nehrál.
#1529-12-2022 22:43
eSO napísal:

toxo napísal:

Locknout retaky na 3v3 je dle mého blbost...


Súhlasím s toxom..


Tak ako sa už písalo na tento návrh je to blbosť , nechať to tak ako to je.
share.creavite.co/Az9CiA9cyY7HwhGt.gif
#1601-01-2023 15:55
1. Chápu kam s tou myšlenkou jdeš, ale takhle si žádný clutche neprotrénuješ.
2. Vskutku by hledali alternativu, to že je ale server omezen pro max 6 hráčů je kompletně neodežene... právě naopak, pro lidi je sympatičtější hrát delší dobu na server na který se těžko dostává, ba i dokonce by na tom server mohl přivydělávat (napr. že je pár slotů locklých pro VIP hráče)
3. To, že je pro hráče atraktivní jeden náš server neznamená, a nebude znamenat, že pro něj budou atraktivní i další naše servery... proč to vůbec vysvětluju, tohle je snad logické ne?
4. Opakuješ se z 1. bodu, ne tohle není casual server a ani nemá být. Situace 4v5 jsou téměř až nemožné, obvzláště ve full buy kolech.

A je to jednoduchý sledovat, že by lidi preferovali reálnější situace, když už ten retake vůbec hrají.
Pokaždé, když je server plný (tj. na serveru je 9 lidí) tak se hráči točí hodně rychle... jinak řečeno asi se jim to nechce tolik hrát, a když už tvrdíš, že na tom Retaku hrajete, což mám problém vás tam kdykoliv potkat, tak otevřete VC a zkuste se těch lidí zeptat, jestli by preferovali reálnější situace tedy maximálně 3v3, než současný systém, kde je možno, že se na malém situ, který nikdy nebyl situován pro tolik hráčů v jednu chvíli.
A co vůbec záleží na tom jestli na serveru hraje dost hráčů, když si tam lidi ani to VIP nekoupí? Reálně tam nejsou žádný výhody pro ty hráče.

Zmenšení slotů nemá jak poškodit server. Právě naopak.
Neměl jsem na práci nic lepšího, takže jsem napsal tuhle větu, následně jsem vzal každé jednotlivé slůvko a vybarvil jej jinou barvou, tak abych vypadal co nejvíce... "cool"? Asi jo, co vím, tomu nerozumím, ale možná díky tomuhle textu i někdo pochopí, že to vypadá retardovaně.
#1702-01-2023 01:01
Nesouhlasím s tebou, ale každopádně je to tvůj názor a nebudu tě přesvědčovat… ve výsledku je to na vedení.

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Anketa


Za ktorú postavu hráš na našom Zombie serveri najčastejšie?


Terminátor
27%

Hannibal
31%

Umbrella Force
16%

Strike Force
18%

Phantom Slayer
2%

Shadow Slayer
6%

Hlasy: 62
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 26.02.2024

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 16
Užívateľov Online: 2

toxo CS2 SA CS2 Cheathunter Online
Darkdeagle Majiteľ 5 min
Pursuit17 min
exTremeX CS 1.6 Admin39 min
FayFox CS 1.6 Admin Roka 2021 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter55 min
siko CS2 Admin58 min
Happynek CS:GO Admin Roka 2023 Legenda - CS 1.6 Admin 6 rokov TeamSpeak Admin CS 1.6 Admin Roka 2019 Hl. CS2 Admin Vedenie 1 hod
Corey-ebeti 1 hod
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 hod
TheReaper Sponzor Hl. CS Admin 1 hod

Registrovaní užívatelia: 6,756
Najnovší užívateľ: Bohusvelkarit
TOPlist