Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_energy_neon_fix2
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_inferno
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_grass2_1s2k
4/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
de_mirage
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_must2
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
11/120
Online hráčov: 42

Čítať tému

Fórum / Counter-Strike 1.6 / Žiadosť o unban
Fakelags - Hns
#129-08-2014 23:10
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: Decenzo
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Dovod: 'Fakelags(priste perma!'
[AMXBans] Dlzka: '1 den'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:59495539'
[AMXBans] Tvoja IP: '194.228.13.226'
[AMXBans] ===============================================
Hrál jsem na vašem hns serveru a měl jsem lagy...Admin Decenzo mi dal po chvíli hraní ban a 1 den za Fakelags + varování na permu. Decenzo dodej mi důkazy,že se jedná o scripty a né o lagy. Ping mi skáče nad 100 vždy když chci skočit lj,což mě pěkně štve,ale co se dá dělat...Vesnický internet :-(.
#230-08-2014 11:02
BulldockCz napsal:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: Decenzo
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom webe Epiczone.sk
[AMXBans] Dovod: 'Fakelags(priste perma!'
[AMXBans] Dlzka: '1 den'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:59495539'
[AMXBans] Tvoja IP: '194.228.13.226'
[AMXBans] ===============================================
Hrál jsem na vašem hns serveru a měl jsem lagy...Admin Decenzo mi dal po chvíli hraní ban na 1 den za Fakelags + varování na permu. Decenzo dodej mi důkazy,že se jedná o scripty a né o lagy,ani se mě neupozornil a hned banoval NA 1 DEN za lagy. Ping mi skáče nad 100 vždy když chci skočit lj,což mě pěkně štve,ale co se dá dělat...Vesnický internet :-(.
#330-08-2014 16:55
Měl jsi ping 20-100 a nedalo se tě zabít, ale je divné že když si měl takové lagy tak asi skákal 250+, já když mám lagy tak sem rád že skočím 220 a ty si dáš 7 strafes a 90+ sync ale přitom laguješ jak pán.
#430-08-2014 16:57
UB ti dám ale pokud se to bude opakovat tak to bude znovu na 1 den! *lock

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
32%

Casual
18%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 28
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 63
Užívateľov Online: 0

ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér26 min
Darkdeagle Majiteľ 1 hod
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 hod
Pursuit 2 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 3 hod
bronislavswatt 4 hod
LtD Sponzor 5 hod
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter20 hod
Torros CS2 Admin 1 d
Warrior1 CS 1.6 Admin Roka 2023 CS 1.6 Server Admin Hl. CS 1.6 CheatHunter 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist