Zombie #1
81.0.217.179:27252
zm_army_tn_beta3
2/32
COD:MW #1
81.0.217.177:27381
de_blue
1/10
1v1 ARENA #1
185.180.2.45:27194
am_winterbound
2/28
Mirage Only #1
185.180.2.12:27133
de_mirage
10/16
FFA DM Mirage #1
185.180.2.45:27632
de_mirage
11/21
Retakes #1
185.180.2.38:27969
0/11
[CS:GO] 1v1 ARENA
185.180.2.42:27710
am_dust2_cat_new
0/10
TeamSpeak 3
ts.epiczone.sk
14/120
Online hráčov: 48

Čítať tému

Furien/Speed
#123-03-2015 20:43
Takže měl bych jednoduchý návrh na server furien.Nevím proč ale mě by se celkem hodilo na tento server příkaz /speed jako je to na HnS :)
Prosím pište jaký na to máte názor vy :)
#223-03-2015 20:48
Načo by ti to tam bolo aby si si narátal ako rýchlo vieš bežať ?
"Ten kto chce od života veľmi vela riskuje úplne všetko. Ale ten kto chce od života príliš málo nemusí dostať vôbec nič."
#323-03-2015 20:50
právě že ne jak rychlí jsem ve vzduchu (stafy)
#424-03-2015 19:13
a prečo nedať speed knife pre furiene... je to podľa mňa lepšie :)
#524-03-2015 21:22
AZy , oni o voze, ty o koze ;)
#624-03-2015 21:37
Docela dobrý nápad!
I love Furien!
#724-03-2015 21:38
Docela dobrý nápad!
I love Furien!
#825-03-2015 16:22
Kenjiro:"oni o voze, ty o koze ;)" uživateľ KlerRikK príkazom /speed asi myslel ozrýchlenie Furienov,a ja som navrhol či by nebolo lepši keby mali Furiene "Speed Knife" jak príkaz,dosť by to bola nevýhoda pre CT keby každý T si mohol dať speed -_-
#925-03-2015 16:23
aha
#1025-03-2015 16:24
Speed by som tam zvýšil celkovo uvidíme čo na to povie správca serverov alias Darkdeagle.
#1125-03-2015 17:14
Fenders zase nechápaví jako vždy... já to myslel tím způsobem že když napíšeš /speed tak ti to ukazuje &&& speed/units
#1225-03-2015 17:20
Fenders napsal:

Speed by som tam zvýšil celkovo uvidíme čo na to povie správca serverov alias Darkdeagle.

Neviem čo je tu nechápave, bože. Toto je môj názor tvoj nápad sa mi nepáči.
#1329-03-2015 16:32
Podle mě kravina. Furieni jsou dost silný jestli chcete být rychlejší ve vzduchu naučte se lépe strafovat ale zrychlit ještě víc Furieny by byla kravina.
#1429-03-2015 19:24
Empahaty, židáku. Zmeň si toho rainbow dasha ! Ten je moj ;(
#1501-05-2015 11:59
Tu sa nikto nebaví o zvýšení rýchlosti, ale o tom aby ti ukazovalo tvoju rýchlosť :D
Podľa mňa to tam nemusí byť.
#1601-05-2015 12:38
Vtom prípade s knedľom súhlasím.
"Ten kto chce od života veľmi vela riskuje úplne všetko. Ale ten kto chce od života príliš málo nemusí dostať vôbec nič."
#1706-06-2015 14:31
Podle mě dobrý nápad :)
Ano
AWP = Můj život !
#1807-06-2015 00:13
Nie
Wanted.

VIP na Furien #1

bestpage.sk/smiles-animovany/smiles-bestpage-sk-15.gif bestpage.sk/smiles-facebook/smajlici-07.jpg

Prihlásenie





Nie si zaregistrovaný? Vytvoriť účet

Náš Discord

Clash.gg (18+)

Anketa


Aký typ servera preferuješ na warmup?


1v1 ARENA
34%

Casual
17%

FFA DM
21%

Retakes
0%

Workshop (napr. aim botz)
7%

Iné
21%

Hlasy: 29
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 11.02.2026

Archív ankiet

Online na webe

Hostí Online: 70
Užívateľov Online: 0

ketamine1 CS 1.6 Admin CS2 Admin Sponzor CS 1.6 Admin Roka 2025 Asistent Discord Manažér 1 hod
Torros CS2 Admin 2 hod
ewdlog 2 hod
MagicaL CS 1.6 Admin 3 hod
TheReaper Sponzor CS2 Admin Hl. CS 1.6 Admin Discord Manažér 3 hod
LUKY200223 hod
Abno 1 d
FayFox Discord Staff CS 1.6 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin CS 1.6 Server Admin CS 1.6 Cheathunter 1 d
TheKroody CS2 Admin Roka 2024 Sponzor CS2 Admin Roka 2025 CS2 SA CS2 Cheathunter Hl. CS2 Admin 1 d
LtD Sponzor 1 d

Registrovaní užívatelia: 7,161
Najnovší užívateľ: LUKY2002
TOPlist